Neden %100 Japon ürünlerini tercih ediyoruz ? Neden Bu konuda nichia led'e güveniyoruz.? İşte tüm bunların cevabı sayacaımız bir kaç maddede gizli.

İlk madde pazar büyüklüğü ve bu konuda Nichia'nın ne durumda olduğu hakkında;Nichia led Fosforda pazarın %30'una Ledde Dünya Pazarının %28'ine Li-ion bataryalarda ise %30luk bir pazar hacmine sahip.

Dünyanın tercih ettiği bu kaliteyi görmezden gelemezdik.Nichia bu konuda Samsung,Lg,Philips gibi dünya devi markaları dahi geride bırakmayı başarmış Firma.

Ve Led ürünlerini sadece Japonyada üretiyor.Kaliteli işçilik ve kaliteli hammadde 411.000 m2 lik Tasumi, 80.000m2 lik Naruto ve Kagoshimadaki tesislerinde %100 Japon teknolojisi ünvanını hakediyor.

Aynı zamanda bu alanda dünyadaki en büyük üretim kapasitesine sahip bir kuruluş.

Nichia Gelecek hedeflerinde tamamen commodity iş haline gelmiş durumdadır. Commodity ürünün üzerindeki baskılar birinci öncelik maliyet, iyi ürün, daha az kar esasına dayanmaktadır.

Nichianın en büyük gücü ise Chip + Paketleme ve Fosfor gruplarının hepsini kendi patenti altında üreten tek firma olması.Fosfor konusundaki uzmanlığı ile renk ve ışık kalitesini uzun ömürlü

sizlere garanti etmemizi sağlayan arkamızdaki güç işte bu derecede büyük bir teknolojiye sahip.

Diğer led ürünleri için ömür biçilirken Nichia led ürünleri için "%100 Performans Ömrü" biçilmesininde en büyük sebepleri yine bunlar.